Navigácia

 • 26. 5. 2022

  Aktualizovali sme modul Prijímacie konanie

 • Rozlúčka maturantov

  V piatok 20. mája 2022 bol pre našich maturantov významný deň. Rozlúčili sa so školou. Poďakovali svojim učiteľom, majstrom, vychovávateľom a odišli sa pripraviť na maturitnú skúšku.

  Rozlúčka bola veľmi pekná, dojímavá a dôstojná.

  Veríme, že si na svoju školu a svojich spolužiakov budete radi spomínať!

   

                                                                                                                                vedenie školy

 • Medzinárodná odborná stáž v Ostrave

  V rámci programu ERASMUS + sa naši žiaci z učebného odboru hostinský a odborní pedagogickí zamestnanci zúčastnili dvojtýždňovej výmennej stáže, zameranej na odborné vzdelávanie medzi  Strednou odbornou školou spoločného stravovania v Ostrave - Hrabůvke a našou školou. 

  Prvé májové týždne strávili " Ostraváci" u nás, kde sme im predstavili našu školu, vybavenie teoretického vyučovania a areál školy. Na praktickom vyučovaní v kuchyni sme varili so šéfkuchárom hotela Sitno a pripravovali jedlá regionálnej a slovenskej kuchyne. Chutili im pukanské párance a vianočné opekance, ktoré sme ich naučili pripravovať. V rámci hodín stolovania sme spolu s nimi tranšírovali kurence, filetovali pstruhov, flambovali palacinky, pripravovali kávu a miešali nealkoholické nápoje.  

  Počas stáže zároveň spoznávali pamiatky Banskej Štiavnice a okolia, vystúpili na vrch Sitno, okúpali sa v Kováčovej, prezreli si Hronsek.

  Naša stáž v Ostrave začala prehliadkou školy a varením v školskom Gastrocentre, ktoré zahŕňa cvičnú kuchyňu, učebňu stolovania, baristickú a barmanskú učebňu. Spolu s "Ostravákmi "sme pripravovali tradičné české jedlá, miešali šaláty, pripravovali kávu, učili sa čistiť ovocie, vymieňať obrusy pred zrakom hosťa a prestierať stoly k obedu. V Ostravskej škole sú žiaci vyšších ročníkov rozdelení do viacerých prevádzok v meste a okolí. Počas nášho pobytu sme mali možnosť spoznať a obdivovať niektoré z nich. Zaujala nás najmä Bernie's Grill & Wine Restaurant, reštaurácie Moravská chalupa, Kozlovna a francúzska palacinkáreň. 

  Najviac pre nás neznámych kuchynských technologických zariadení, sme mali možnosť vidieť a vyskúšať si v nemocničnej kuchyni na Fifejdoch, kde sme prvý krát pracovali s elektrickým naklepávačom mäsa, kutrom na mletie mäsa  alebo obrovským mobilným ponorným mixérom. Veľkým zážitkom bol pre všetkých aj veľkokapacitný výdaj a balenie jedál pre 600 pacientov nemocnice, kde všetky činnosti výdaja fungovali ako hodinový stroj, kde všetko do seba zapadá. Zaujímavá bola aj stáž v kuchyni sanatória v Klimkovicích, kde sme spoznávali prípravu rôznych diétnych jedál, ponúkaných kúpeľným hosťom. Príjemným bonusom pre nás  bola exkurzia  vo firme na výrobu pôvodom arménského dezertu Marlenka, kde sme mali možnosť ochutnávať viacero noviniek tejto firmy a tiež vidieť výrobu a celú prevádzku a spoznať aj ďalšie produkty arménskej výroby .

  Počas pobytu v Ostrave sme spoznávali aj mesto samotné, v  centre sme si z výhliadkovej veže radnice, z  výšky 73 m prezreli celú Ostravu, prešli sme historické centrum s divadlami, katedrálou a ďaľšími pamiatkami.  Mestská  časť Dolné Vítkovice je   príkladom toho ako sa dajú využiť a oživiť technické pamiatky, ktoré ročne navštívi vyše milióna ľudí. V priemyselnom areáli, kde sa kedysi vyrobilo denne 1200 t surového železa  sú vysoké pece a bývalé technické zariadenia   využité ako vzdelávacie, kultúrne a spoločenské centrá ako galéria Gong, Veľký a Malý Svet techniky, múzeá, kaviarne z ktorých  je  najzaujímavejšia   výhliadková kaviareň BOLT Tower ( pomenovaná po známom bežcovi) vytvorená v nadstavbe vysokej pece.

  Okrem získaných odborných vedomostí, zručnosti a spoznania nových miest nám spolupráca v rámci medzinárodnej stáže priniesla aj mnohé priateľstva medzi žiakmi a pedagogickými zamestnancami, ktoré snáď pretrvajú aj do budúcna.  

   

   

 • Výsledky prijímacieho konania pre školský rok 2022/2023

  V odkaze na študijný/učebný odbor nájdete výsledok o prijatí na štúdium  pod svojim vygenerovaným kódom

   

  Študijné odbory- štvorročné s maturitou 

  Manažment regionálneho cestovného ruchu.pdf  

  Obchod a podnikanie.pdf

  Operátor lesnej techniky.pdf    

  Učebné odbory- trojročné s výučným listom

  Hostinský.pdf    

  Kaderník.pdf      

  Mechanizátor lesnej výroby.pdf       

  Mechanik- opravár lesné stroje a zariadenia.pdf  

  Murár.pdf    

  Učebné odbory- dvojročné s Vysvedčením o záverečnej skúške

  Stavebná výroba.pdf 

  Výroba konfekcie.pdf

   

   

   

    

 • Veľký úspech našich operátorov lesnej techniky

  Žiakom našej školy sa v tomto jarnom období mimoriadne darilo v medzinárodných súťažiach.

  Drevorubač Junior tradičná súťaž sa konala v areáli Strednej lesníckej školy  v Křivokláte  v Českej republike už 16. krát. Je to medzinárodná súťaž žiakov lesníckych škôl v obratnosti pri práci s motorovou pílou. Zúčastnili sa jej  žiaci z dvanástich škôl z Českej republiky a z piatich zahraničných škôl - Slovenská republika , Slovinsko, Bulharsko, Rakúsko,  Poľsko.  Každé družstvo tvorili  dvaja  žiaci, ktorí súťažili v piatich disciplínach – 1 ťažba dreva, 2 rozborka – zborka reťaze motorovej píly, 3 kombinovaný rez, 4 rez na podložke, 5 odvetvovanie.

  Jeden z našich študentov Šimon Hanus  získal v tejto silnej a početnej konkurencii

   1.miesto v disciplíne „rez na podložke“.

  V súťaži družstiev sa spolu s Tomášom Maliniakom  umiestnili v prvej polovici zúčastnených družstiev a v súťaži jednotlivcov dokonca v prvej desiatke. Obidvaja chlapci sú žiaci tretieho ročníka študijného odboru operátor lesnej techniky.

   

  Chlapcom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.  

                                                                    vedenie školy 

 • 1. miesto na festivale FOURFEST v Rimavskej Sobote

  Na 13. ročníku Medzinárodných majstrovstiev Banskobystrického kraja v odborných zručnostiach žiakov stredných odborných škôl FOURFEST - Euroakademik Gastro 2022 získala žiačka tretieho ročníka učebného odboru kaderník Magdaléna Danková  spolu s modelom Martinom Dominikom prvé miesto v kategórií Pánsky módny účes. V konkurencií 12- tich súťažiacich  porotu zaujala účesom vytvoreným na tému - Jar - obdobie farieb, vôní a chutí, ktorý bol jednoduchý, pohodlný a  dobre udržateľný. Našu školu reprezentoval aj žiak Tomáš Hoza, ktorý vytvoril kreatívny  pánsky  účes a mal možnosť zmerať  si zručnosti s ostatnými súťažiacimi. 

  Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy. 

   

                                                                                                           vedenie školy

 • Erasmus+ Semily

  V rámci programu Erasmus + zameraného na Trvale udržateľné stavebné materiály sa naši žiaci stavebného odboru pod vedením MOV Miroslava Osvalda zúčastnili dvojtýždňovej stáže v Českej republike v blízkosti mesta Semily. V priebehu stáže mali možnosť absolvovať exkurziu v menšej fabrike na výrobu izolačných dosiek v JUTE TURNOV a oboznámiť sa s ekomateriálom, ktorý patrí medzi trvalo udržateľné stavebné materiály. Izolačné dosky vyrobené z textilu, ovčej vlny, juty a plastu murári používali aj  pri zhotovovaní izolácie na  rodinnom dome, kde pracovali počas svojho pobytu. Naši žiaci sa museli popasovať so stavbou  lešenia, urobiť predprípravné práce,  montovali  drevené rošty na budovu, zakladali paropriepustnú fóliu a na záver začali  zakladať  drevený obklad z červeného smreka. Okrem získaných zručností a skúseností  každý účastník získal   aj Osobný certifikát  z prírodného staviteľstva. Odmenou pre všetkých bol aj dvojdňový výlet do hlavného mesta  Prahy s návštevou kultúrnych a historických pamiatok.

 • Prváci - kaderníci súťažili....

  Aj keď sú na našej škole len prvý rok, už teraz dokázali, že sa už čo to naučili a počas súťaže zručností 28. apríla 2022 vytvorili kreatívne účesy. Zadanie splnili všetky žiačky a na svojich modelkách vyčarovali spoločenské a kokteilové účesy. Najviac sa účesy vydarili: Veronike Vozárovej, Tatiane Bartošovej a Monike Maďarcovej, ktoré obsadili prvé tri miesta a získali malé darčeky. 

 • VIP varenie so šéfkucharom hotela Sitno

  Predstavte si, že sedíte v luxusnej reštaurácií na degustačnom menu a spoznávate nové rafinované chute, sprevádzané dokonalou štylizáciou jedla. Naši žiaci si v rámci odborného výcviku vďaka prezentácií varenia p. Ladislava Beláka z hotela Sitno vo Vyhniach, mohli vyskúšať ako vyzerá v praxi príprava jedla vo vysokej gastronomií. 

  Cuketová polievka so serrano šunkou a slaninkovou espumou a ako hlavné jedlo kuracie stehno, podávané na pšene so zeleninou a pažitkovým jogurtom - to bolo menu pána šéfkuchára na utorok 26. apríla v našej školskej kuchyni. Celé menu bolo pripravované spoločne so žiakmi našej a taktiež hosťujúcej Strednej školy spoločného stravovania v Ostrave - Hrabuvke.

  Okrem zaujímavého jedla sa pán šékuchár Belák s nami podelil aj o novinky prevzaté z ázijskej kuchyne, ako je napríklad grilovanie na špeciálnom uhlí priamo pred hosťom na malých a rýchlych griloch nazývaných hibachi a zároveň nám predstavil nové suroviny ako je rýchlorozpustná morská soľ Maldon, sušená šunka serrano a ďalšie. Žiakom odprezentoval taktiež špeciálny stolový inventár z keramiky a iných moderných odľahčených materiálov. Mali sme možnosť vidieť ako sa dajú efektívne využiť všetky suroviny do posledného zvyšku a ako kreatívne servírovať pripravené chody a ozdobiť ich sviežimi mikrobylinkami tak, aby vyhoveli aj najnáročnejšiemu hotelovému hosťovi. 

 • Shakespeare day

  V utorok 26.4. sme s triedami IV.AZ a II.Z navštívili divadelné predstavenie v anglickom jazyku Zamilovaný Shakespeare. Žiaci sa dozvedeli niečo z reálneho života tohto najznámejšieho anglického dramatika a zopakovali si dej o Rómeovi a Júlii doplnený komediálnymi prvkami a modifikovaným koncom. Pochvala patrí šikovným gymnazistom a ich pani učiteľke Angelike a tiež našim žiakom - za vzorné správanie a oceňujúci potlesk.

  Boli sme právom hrdí aj na naše talentované dve žiačky - ktoré anglickej kráľovnej Alžbete (a plnému hľadisku) zaspievali. Magdaléna Tököliová a Sarah Sýkorová - ste fantastické!

  Všetkým nám dobre padlo trošku kultúry. Veríme, že skvelým anglickým dialógom všetci rozumeli a sú motivovaní sa zlepšovať v angličtine . SeeU next time! S láskou vaše učiteľky,

  Zuzka a Sandra

 • Školské kolo súťaže zručností

  21. apríla 2022

  Žiaci tretieho ročníka učebného odboru kaderník  mali možnosť zmerať si svoje zručnosti a absolvovať "generálku" blížiacej sa praktickej záverečnej skúšky.  Na súťažnú kategóriu -  Spoločenský účes sa všetci zodpovedne pripravili a zhostili sa svojich úloh na výbornú. Rozhodnúť o víťazoch vôbec nebolo jednoduché, z kritérií rozhodovalo hlavne technické vypracovanie a celkový vzhľad spoločenského účesu. Odborná i laická porota sa zhodla na týchto prvých troch miestach:

  1. miesto: Magdaléna Danková

  2. miesto: Eva Andelová

  3. miesto: Tomáš Hoza

  Víťazom blahoželáme a tešíme sa, že účesy sa vydarili všetkým.

 • 39. Višňovcov memoriál

   39. ročník Višňovcov memoriál sa uskutočnil 7. apríla 2022 v areáli SALAMANDRA RESORT. Na súťaženie sme využili posledné stopy snehu a prežili sme krásny deň.

 • ACTeco- staviteľstvo pre všetkých

   Dňa 30.3.2022 sa v priestoroch Strednej odbornej školy služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici uskutočnila prezentácia výsledkov Erasmus+ projektu ACTeco – ekostaviteľstvo pre všetkých.

  Verejnosť mala možnosť prísť sa oboznámiť so staviteľskými technológiami „staro – novými“. Už naši predkovia budovali domy z prírodných materiálov hliny, slamy, piesku, dreva a kameňa. Robili s materiálmi, čo mali v bezprostrednej blízkosti (nebola možnosť napr. kamiónovej dopravy a pod.). Dnes moderné materiály a technológie tie pôvodné- prírodné odsunuli do úzadia.

  Vďaka zanietencom z občianskeho združenia ARTUR sme mali možnosť vidieť, že eko- staviteľstvo má svoju budúcnosť. Chceme prípravou našich žiakov prispieť k rozvoju eko- staviteľstva, ktoré môže pomôcť zmierniť klimatické zmeny a ich dopad. Chceme pripraviť pracovníkov so zručnosťami, ktorí budú vedieť realizovať udržateľné princípy v stavebnom priemysle.

 • Kadernícke školenie

   

  " My učíme žiakov, žiaci učia nás..."

  Zaujímavý deň na odbornom výcviku žiakov odboru kaderník sa uskutočnil 29.3.2022 . Pozvali sme medzi nás našich bývalých absolventov, ktorí pracujú v svojich kaderníckych salónoch v Banskej Štiavnici. Kaderník a barbier Jožko spolu s kaderníčkou Tessou nám predviedli zaujímavé pánske strihy s rôznou konečnou úpravou. Jožko predviedol taktiež kreatívny postup vytvárania spoločenského účesu, kde namiesto rôznych ozdôb sú samotnou ozdobou pramienky vlasov zákazníčky, vytvárajúce orginálny účes. 

  Na dámske spoločenské účesy sa zase špecializuje Belinda, ktorá žiakom predviedla rôzne spôsoby zhotovenia vĺn pomocou žehličky. Vlny vytvorili jednoduchý, ale atraktívny svadobný účes a v priebehu krátkeho času ho doplnila aj o jemné svadobné líčenie. Záver tohto na zážitky bohatého vyučovacieho dňa patril aj nášmu žiakovi, ktorý sa nedal zahanbiť a na revanš zase ostrihal Jožka, ktorý podľa jeho vyjadrenia nový strih hodnotil veľmi kladne.

  Kaderníčky  sa počas dňa dozvedeli aj niečo z praktickej činnosti oboch prevádzok a ocenili, že aj napriek vyťaženosti si profesionáli našli čas a prišli sa podeliť so svojími zručnosťami a skúsenosťami.

 • Podporte nás Vašimi 2% - dvoma percentami.

  Vážení rodičia a priatelia školy

  Blíži sa obdobie daňových priznaní. Toto obdobie je obdobím, v ktorom sa môžete slobodne rozhodnúť a poukázať 2% z dane pre naše občianske združenie.

  Vďaka Vašej veľkorysosti sme v minulých rokoch prostredníctvom 2 % z dane z príjmu získali vzácne finančné prostriedky, vďaka ktorým sme mohli realizovať zaujímavé aktivity v prospech našich žiakov.

  Preto si Vás aj v tomto roku dovoľujeme požiadať o podporu touto formou . Prostriedky od Vás použijeme na zatraktívnenie vyučovania a podujatí školy.

  Údaje o prijímateľovi:

  Obchodné miesto : Rodičia a priatelia Spojenej školy

  Sídlo:  Kolpašská 9,   969 56 Banská Štiavnica

  Právna forma: Občianske združenie

  Identifikačné číslo prijímateľa ( IČO/SID): 37896547

  Kontakt: Mgr. Ondrej Kúkoľ PhD., hospodár OZ
  Vytvorené / Posledná aktualizácia: 28.02.2022

  Bližšie informácie majú aj naši žiaci – vaše deti.

   

  Ako poukázať 2% z dane?

  Ak ste zamestnaný:

  Požiadajte aby vám zamestnávateľ vystavil Potvrdenie o zaplatení dane. Keď dostanete Potvrdenie o zaplatení dane, vyplníte Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane z príjmov , ktoré sú u Mgr. Ondreja Kúkoľa PhD. Tieto dva formuláre po vašom dieťati pošlete do školy alebo doručíte daňovému úradu v mieste vášho bydliska do 30. apríla 2022.

  Ak ste živnostník a podávate si  daňové priznanie sami:

  Vyplňte v daňovom priznaní konkrétnu časť - venované 2% z dane - s názvom Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa §50 zákona alebo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov právnickej osoby.
  Vyplnené daňové priznanie doručte vášmu daňovému úradu do 31. marca 2022 a uhraďte daň.

   

  Daňovník má podľa § 50 zákona o dani z príjmov právo poukázať sumu do výšky 2 % zaplatenej dane ním určenej právnickej osobe, pričom táto suma nie je nižšia ako: 

  3,32 €, ak daňovníkom je fyzická osoba
  8,30 pre jedného prijímateľa, ak daňovníkom je právnická osoba.

   

  Tlačivo Vyhlásenie o zaplatení dane

   

   

   

 • Lyžiarsky výcvik na SOŠ služieb a lesníctva Banská Štiavnica

   

  Tento týždeň si naši žiaci užívajú jarné prázdniny. Mnohí z nich trávia voľný čas na lyžiarskych svahoch, zábavne aj bezpečne. Ako to vieme? Pretože sme s nimi minulé týždne absolvovali školský Lyžiarsky výcvik. Samozrejme, všetko plne hradené, nikto nič nemusel doplácať.

  Ak niekto nemal vlastnú výstroj, zapožičali sme lyžiarky, lyže, helmy, otepľovačky aj rukavice. Pohodlne spred školy – prenajatým autobusom – hurá na najbližší svah - Salamandra Ski Resort.

  Rozdelili sme sa do skupín podľa schopností a výkonnosti, nezabudli sme na rozcvičku. Od horských záchranárov sme sa dozvedeli základy prvej pomoci a správania sa na svahu pri úraze. Skupina začiatočníkov sa zdokonaľovala na dolnej „pome“, pokročilí sa vyviezli až hore sedačkou.

  Krásne slnečné počasie, „chill“ bar s hlasnou muzičkou a výhľadom na panorámu Štiavnických vrchov, aj na najvyššie Sitno. Na 1450 m dlhej zjazdovke sa striedajú náročnejšie strmšie úseky s pohodovými „esíčkami“. Užili si to naozaj všetci. Začiatočníci sa v rámci prestávky hore odviezli najskôr bez lyží, ale na 2-3.deň si aj oni trúfli na pomalý slalom/ zjazd dole veľkým svahom.  Je pravda, že prvé družstvo spravilo na sedačke aj 3 jazdy, kým začiatočníci jednu, ale dôležité je, že to zvládli. Na záver mal každý možnosť ukázať svoj pokrok v disciplíne našej olympijskej víťazky Petry Vlhovej - v slalome. Víťazmi však neboli iba držitelia najlepšieho času a čokolády, ale všetci účastníci.

  Kolektív prvákov, ktorí pár mesiacov na našej – pre nich novej strednej škole, strávili pár mesiacov na dištančnom vzdelávaní,  potreboval spoločnú aktivitu ako soľ. Priateľstvá sa upevňovali nie len na svahu, ale aj pri dobrom obede. Socializácia pri športovej aktivite, prekonanie vlastných strachov, zábran, inklúzia – začlenenie sa do kolektívu rovesníkov, pocit úspechu, dobre zvládnutej úlohy- o to všetko sa v škole dlhodobo snažíme. Na lyžiarskom to išlo akoby samo od seba.

  Ako učiteľka vnímam rozdiel v nastavení kolektívu pred a po lyžiarskom a viem, že všetkým zúčastneným pobyt na čerstvom vzduchu, príroda a športovanie prospel po každej stránke.

  Naši študenti budú môcť pokračovať v rozhovoroch, zábave a chillovaní“ nie len v škole a na super internáte, ale aj na zahraničnej praxi. Naša škola v rámci projektru Erasmus vysiela žiakov a učiteľov na stáže do Nemecka, Nórska, Portugalska, Českej republiky.

  Murári sa okrem potrebnej „klasiky“ učia aj základy eko-staviteľstva, hlinené omietky, udržateľnosť – čo je čoraz žiadanejšie a dotované. Lesáci budú mať okrem množstva kurzov základy nastavenia a obsluhy Harvestora. Manažéri cestovného ruchu aj obchodníci a finančníci majú zaujímavé cvičné firmy. Kaderníčky sú najobľúbenejšie na škole, lebo všetci sa u nich v salóne radi necháme rozmaznávať a skrášliť. Hostinskí vedia pripraviť tie najlepšie akcie. Ako učiteľka som vďačná, že máme takých skvelých žiakov. A dúfam, že tak ako oni robia radosť nám, spravil aj im radosť náš spoločný skvelý lyžiarsky.

  Verím, že budúci rok sa vidíme na svahu s ďalšími prvákmi  - vo všetkých odboroch, ktoré sa na našej škole študujú.

  Za SOŠ služieb a lesníctva a kolektív kolegov z lyžiarskeho, Mgr. Zuzana Hermanová

 • ACTeco - ekostaviteľstvo pre všetkých.

  Dňa 30.marca 2022 sa na našej škole bude konať, v spolupráci so  združením ARTUR, prezentácia výsledkov Erasmus+ programu ACTeco - ekostaviteľstvo pre všetkých o využití ekologických materiálov pri stavbách. Začiatok akcie je o 10: 00 hod.

   

  Prihlásiť sa môžete do 25.03.2022 na:

  - 0911066987

  - sekretar@sosbs.sk

   

  Podrobnosti prezentácie nájdete v pozvánke.Act_eco_Pozvanka.pdf

 • Oznam Erasmus+ .

  Erasmus+  zahraničná prax

  Naša škola bude do konca tohto školského roka realizovať zahraničnú prax programu Erasmus+. Máte unikátnu možnosť vycestovať na 2 týždne do inej krajiny za zručnosťami a zážitkami. 

  Účastníci budú mať uhradené všetky náklady - poistenie, cestovné, ubytovanie, stravné/ vreckové, vstupy do múzeí, program a získajú medzinárodné Certifikáty o absolvovaní ERASMUS+.

  Na každom pobyte bude zabezpečený pedagogický dozor. Možnosť prihlásiť sa má každý žiak z nižšie uvedených odborov. 

  Prax sa realizuje podľa odborov v týchto krajinách: 

  Murári -                   Česká republika

  OLT, MLV -              Nórsko, Česká republika

  Hostinskí -              Portugalsko, Česká republika

   

  Hlásiť sa možete u učiteľky:

  Mgr. Zuzana Hermanová, pomahajuci@gmail.com, v učebni č. 412. 

  Mgr. Karin Bukovenová, karinbukovenova@gmail.com, osobne v učebni č. 308.

  Okrem 2-týždňovej praxe je ešte  možnosť aj ErasmusPro - dlhodobá mobilita minimálne na 3 mesiace). 

  Na zahraničnej praxi je zabezpečené dodržiavanie protiepidemiologických opatrení. 

  Zoznam výberových kritérií je zverejnený na https://sosos.edupage.org/text20/

                                      

                                                                                 PhDr. Viera Gregáňová

                                                                                           riaditeľka školy

   

   

   

   

 • Deň otvorených dverí

  RADI VÁS  PRIVÍTAME!

   

  Ponúkame rodičom a žiakom základnej školy individuálnu prehliadku našej školy. Ukážeme vám triedy, pracoviská praktického vyučovania a zodpovieme na Vaše otázky ohľadne študijných a učebných odborov.

  Termín si dohodnite na mobile 0911066988

   

                                             Ing. Viera Hlinková, ZRTV

   

   

 • 26. 1. 2022

  Do modulu Projekty sme pridali novinku o projekte IROP pre zlepšenie vzdelávania na našej škole. 

strana:

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola služieb a lesníctva
  Kolpašská 9, 969 56 Banská Štiavnica
 • 0911066988

Fotogaléria