Študijné odbory- maturitné vysvedčenie Nadstavbové štúdium- maturitné vysvedčenie Večerné štúdium- maturitné vysvedčenie Učebné odbory- výučný list Učebné odbory - vysvedčenie o záverečnej skúške

Možnosti štúdia - odbory

Večerné štúdium- maturitné vysvedčenie

6403 L Podnikanie v remeslách a službách

2-ročný študijný odbor, žiak získa  úplné stredné odborné vzdelanie – maturitné vysvedčenie

Študijný odbor je určený pre absolventov trojročných učebných odborov (textilné odbory, odevníctvo, stavebníctvo, gastronómia a služby, predavač ap.) na doplnenie vzdelania popri zamestnaní.

Organizácia štúdia

2 x týždenne v poobedňajších hodinách (spravidla pondelok a piatok od 14.30 hod. – 19.30 hod.)

Absolvent je schopný vykonávať odborné činnosti súvisiace s podnikaním, ovláda prácu v podmienkach trhového hospodárstva.

Zameranie odboru

• jednoduché a podvojné účtovníctvo
  • zásady hospodárenia so surovinami a materiálom
  • kalkulácia nákladov