Partneri

Navigácia

Partneri

Dnes je :

Štvrtok 24. 5. 2018
Počet návštev: 1245181

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Vitajte na stránke našej školy

Vítame Vás na stránke Strednej odbornej školy služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici. Vyučujúci aj žiaci môžu pracovať v pekných moderných priestoroch na teoretickom aj praktickom vyučovaní. Radi Vás privítame v našej škole, kde sa Vám bude určite páčiť . Pozrite si krátke video o možnostiach štúdia.

                  Vedenie školy

 

 • Všetky naše žiačky z učebného odboru kaderník sa dňa 21. mája 2018 v Banskej Bystrici zúčastnili školenia organizovaného firmou Framesi. Za účasti slovenských aj zahraničných lektorov získali certifikáty z techník farbenia vlasov.

 • Do galérie Matematický klokan boli pridané fotografie.

  Matematický klokan

  Dňa 19.03.2018 sa uskutočnilo školské kolo medzinárodnej súťaže pre žiakov základných a stredných škôl MATEMATICKÝ KLOKAN. Do súťaže sa zapojilo 67 000 žiakov na 1 453 základných a stredných školách. Na našej škole súťažilo 7 študentov v kategórii Kadet O12 a 4 študenti v kategórii Junior O34.

  Školským šampiónom sa stal Juraj Ošust z III.C, ktorému boli odovzdané vecné ceny a diplom školského šampióna. Ostatným účastníkom boli odovzdané ceruzky a účastnícky diplom. Víťazovi gratulujeme, všetkým študentom ďakujeme za účasť a tešíme sa na budúci ročník súťaže Matematický klokan.

 • Do galérie SUDOKU 2018 boli pridané fotografie.

  Dňa 3.mája sa uskutočnilo "Školské kolo v riešení SUDOKU". Riešenie spočívalo v troch úrovniach od najľahšej po najťažšiu. Išlo o čas, za ktorý súťažiaci odovzdali všetky vyplnené úrovne sudoku.

  1.miesto - Timea Potančoková študentka I.Z

  2.miesto - Júlia Petrželová študentka III.B

  3. miesto - Július Hulina študent I.B

  Všetkým zúčastneným študentom ďakujeme za účasť a prajeme im veľa vyriešených logických hier a hádaniek.

  Mgr. Petra Slobodová

 • Do galérie Autosalón Bratislava 2018 boli pridané fotografie.

 • Do galérie TOP destinácia- Dom Maríny boli pridané fotografie.

  TOP destinácia regiónu bola súťaž žiakov stredných škôl, ktorí mohli prezentovať regióny na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre v dňoch 26.-27.04.2018. Banskoštiavnický región sa rozhodli prezentovať žiačky III.Z našej školy prostredníctvom Domu Maríny- Epicentrum lásky v Banskej Štiavnici. O našu expozíciu bol zo strany návštevníkov veľký záujem. Ďakujeme žiačkam aj ich vyučujúcej Ing. Renáte Krištoffovej za zaujímavú reprezentáciu našej školy.

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola služieb a lesníctva
  Kolpašská 9, 969 56 Banská Štiavnica
 • 0911066988

Fotogaléria