Partneri

Navigácia

Partneri

Dnes je :

Pondelok 19. 2. 2018
Počet návštev: 1127075

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Vitajte na stránke našej školy

Vítame Vás na stránke Strednej odbornej školy služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici. Vyučujúci aj žiaci môžu pracovať v pekných moderných priestoroch na teoretickom aj praktickom vyučovaní. Radi Vás privítame v našej škole, kde sa Vám bude určite páčiť . Pozrite si krátke video o možnostiach štúdia.

                  Vedenie školy

 

 • Vaše 2 %

  Vážení rodičia a priatelia našej školy

  Blíži sa obdobie daňových priznaní. Toto obdobie je obdobím, v ktorom sa môžete slobodne rozhodnúť a poukázať 2% z dane pre naše občianske združenie. Vďaka Vašej veľkorysosti sme v minulých rokoch prostredníctvom dvoch percent z dane z príjmu získali vzácne finančné prostriedky, vďaka ktorým sme mohli realizovať zaujímavé aktivity v prospech našich žiakov. Preto si Vás aj v tomto roku dovoľujeme požiadať o podporu touto formou. Prostriedky od Vás použijeme na zatraktívnenie vyučovania a organizovanie zaujímavých podujatí školy.

 • Oznamujeme žiakom, ktorí sú prihlásení na opravný termín MS, že OTMS je v utorok 27.2.2018 od 7.30 hod.

  Vedenie školy

 • Do galérie Vianočný Krakow boli pridané fotografie.

 • Deň otvorených dverí sme organizovali pre žiakov ZŠ a ich rodičov dňa 5. decembra 2017. Predstavili sme žiakom a ich všetky profesie, ktoré môžeme ponúknuť na našej škole budúcim študentom. Veríme, že ich ponuka našich odborov oslovila a že sa v septembri 2018 s mnohými stretneme na našej škole.

  Do galérie Deň otvorených dverí 2017 boli pridané fotografie.

Novinky

Kontakt

 • Stredná odborná škola služieb a lesníctva
  Kolpašská 9, 969 56 Banská Štiavnica
 • 0911066988

Fotogaléria