Dnes je :

Pondelok 22. 10. 2018

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Vitajte na stránke našej školy

Vítame Vás na stránke Strednej odbornej školy služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici. Vyučujúci aj žiaci môžu pracovať v pekných moderných priestoroch na teoretickom aj praktickom vyučovaní. Radi Vás privítame v našej škole, kde sa Vám bude určite páčiť . Pozrite si krátke video o možnostiach štúdia.

Vedenie školy

• Koordinátorka zdravej výživy Mgr. Adriana Kucajová pripravila so žiakmi 3. ročníka odboru hostinský zdravú desiatu pre učiteľov a žiakov našej školy. Mali sme možnosť ochutnať makový koláč s jablkami zo špaldovej múky, celozrnné pečivo s nátierkou z červenej šošovice a zeleninový šalát s jogurtovým dresingom s chia semiačkami. Ochutnávka to bola skvelá- žiaci sa trošku ostýchali, ale keď videli, že chutí učiteľom odvážili sa aj oni ochutnať !

Ďakujeme pekne za skvelé typy na malé občerstvenie!

• Traja vyučujúci našej školy a 25 žiakov odborov kaderník, murár a operátor lesnej techniky sa zúčastnili v dňoch od 30.9.2018 do 13.10.2018 projektu Erazmus + v Nemecku.

• Oznamujeme žiakom maturitného ročníka II.N, že ak neoznámia predmet cudzí jazyk, z ktorého chcú maturovať do 5.10.2018, nebudú prihlásení na maturitnú skúšku v tomto školskom roku.

Ing. Viera Hlinková

• Do galérie Športový deň zamestnancov školy boli pridané fotografie.

Prvý deň školských prázdnin využili zamestnanci školy na športové aktivity a absolvovanie Kurzu prvej pomoci. Po otvorení pani riaditeľka školy PhDr. Viera Gregáňová pozvala zamestnancov na malé občerstvenie, zabezpečené majsterkami praktického vyučovania odboru hostinský.

No a mohlo sa súťažiť !

Jedna časť zamestnancov súťažila, druhá časť absolvovala "prvú pomoc", ďalší si len tak posedeli a porozprávali sa a majstri lesníckych odborov nám varili výborný gulášik.