Projekt Erasmus+ - Odborná prax a jazyková zdatnosť . Projekty zahraničných praxí a výmenných pobytov našich študentov NP1 Posilnenie regionálneho riadenia v oblasti odborného vzdelávania a prípravy Projekt pre "Zlepšenie vzdelávacej a odbornej infraštruktúry v SOŠ". SOŠSaL - Moderná vzdelávacia infraštruktúra pre lesníctvo 21.storočia.

Projekty realizované našou školou.

SOŠSaL - Moderná vzdelávacia infraštruktúra pre lesníctvo 21.storočia.

Názov projektu :        SOŠSaL - Moderná vzdelávacia infraštruktúra pre lesníctvo 21.storočia

Kód projektu v ITMS2014+: 302071CCN3

Hlavný cieľ projektu:

zlepšiť priestorové a materiálno-technické podmienky pre odborné vyučovanie v lesníckych odboroch na SOŠ služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici v súlade s najnovšími trendmi v tomto odvetví hospodárstva a v súlade s požiadavkami trhu práce a spolu s inovovaním foriem a obsahu vzdelávania rozšíriť a  zatraktívniť ponuku odborného vzdelávania pre všetky cieľové skupiny uchádzačov o štúdium.

Podrobnosti projektu nájdete tu: Projekt Irop 2 SOSSaL.pdf