Zriaďovateľ

Dnes je :

Piatok 29. 3. 2024

Kam študovať ďalej?

Ak neviete kam po skončení strednej školy

na tomto portáli nájdete všetko , čo Vás zaujíma o štúdiu na vysokej škole.

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
* takto označené polia sú povinné

Vitajte na stránke našej školy

Vítame Vás na stránke Strednej odbornej školy služieb a lesníctva v Banskej Štiavnici. Vyučujúci aj žiaci môžu pracovať v pekných moderných priestoroch na teoretickom aj praktickom vyučovaní. Priestory školy si môžete pozrieť v sekcii Videá a VP školy. Radi Vás privítame v našej škole, kde sa Vám bude určite páčiť . Pozrite si krátke video o možnostiach štúdia.

Vedenie školy

• Dnešný predprázdninový deň sme využili na návštevu Hotela pod Klopačkou, kde sme mali možnosť vidieť ako sa snúbi história s moderným luxusom v tejto historickej budove. Okrem tradičných hotelových priestorov ako recepcia, vstupná hala, kaviarenská a reštauračná časť nás zaujala vínna pivnica v priestoroch bývalej baníckej štôlne s prirodzene chladnou klímou, vhodnou na uskladnenie vín. Zaujímavá pre nás bola aj pálenkáreň, na riadené degustácie kvalitných slovenských destilátov. Komfortne zariadené interiéry izieb a apartmánov boli s bónusom krasneho výhľadu na historickú časť mesta. V druhej časti exkurzie sme navštívili kaviareň Zlaté časy, kde sme sa venovali sortimentu káv a ďalších podávaných nápojov, typom kaviarní a ich zariadeniu.

• - aj naše študentky 3. ročníka odboru manažment regionálneho cestovného ruchu sa ho zúčastnili v rámci svojej odbornej praxe

• Pekný deň,

Radi by sme Vás a Vašich žiakov maturitných (a takisto pred-maturitných) ročníkov pozvali na unikátny projekt mini-veľtrhov, na ktorom sa žiakom budú predstavovať vysoké školy na Slovensku. Aj touto cestou chceme pomôcť Vašim žiakom s výberom vysokej školy, prispieť k zníženiu odlivu mozgov zo Slovenska, zvýšiť povedomie o slovenských vysokých školách a takisto predstaviť štipendijnú schému, ktorú môžu Vaši žiaci získať.

Veľtrhy sa budú konať v každom krajskom meste, aby sme vysoké školy dostali k Vám čím bližšie.